Crossover Party

crossover partyOstatni weekend maja 2007 w Gryfowie Śląskim zdominowany został przez fotografię. Po dwóch dniach warsztatów i zajęć plenerowych mających na celu podwyższenie umiejętności okolicznych fotoamatorów nadszedł czas na relaks w postaci imprezy, która odbyła się w sobotni wieczór. Crossover Party zgromadziło nie tylko uczestników zajęć warsztatowych, ale również okoliczną młodzież.
Ideą imprezy był muzyczny pojedynek dwóch zupełnie odmiennych stylów muzycznych. Na początku zaprezentowała się dwójka „naszych” DJ-ów – Claudyny i Misiek. Grali oni od godziny 20:00 do 23:00 swoje ulubione house`owe rytmy. Ich umiejętności w „sklejaniu” płyt ciągle rosną. Misiek grał bardzo dobrze, Claudyny`emu co prawda czasem zdarzało się zgubić tempo jednak nie przeszkadzało to nikomu w doskonałej zabawie. Podczas trzygodzinnego występu gryfowscy didżeje zmieniali się kilkukrotnie, aby na sam koniec zostawić parkiet zapełniony po brzegi ludźmi dla gości wieczoru z Jeleniej Góry.
Reganzza Sound System (wystąpią ponownie na Alternatywnych Kwisonaliach) rozpoczęła swój występ punktualnie. Wcześniejsze obawy o przyjęcie ich muzyki przez gryfowską publiczność okazały się bezpodstawne. Ludzie bawili się doskonale, od początku do końca drum’n’bassowego występu. Oprócz Reganzzy za gramofonami wystąpił zapisany na plakacie jako „gość” DJ Crab. Jak się później okazało, był po prostu zachwycony przyjęciem w naszym mieście i ma ochotę wystąpić na Alternatywnych Kwisonaliach. Szybkie granie wycisnęło siódme poty z uczestników imprezy. Część drum`n`bassowa skończyła się o godzinie 2.30, po czym jeszcze na moment na scenie zagości duet house`owy. Ich ponowny występ był jednak dość krótki, a impreza skończyła się niedługo po nim.
Tego wieczoru na sali Fabryki zgromadziła się ponad setka osób. Parę z nich udało mi się zapytać o opinię na temat występów. Uznały imprezę za bardzo udaną – podobała im się różnorodność muzyki, miejsce, oraz pozytywny nastrój zgromadzonych. Podobne refleksje (połączone z zaskoczeniem) wyrazili zaproszeni DJ’e. Reganzza powróci, DJ Crab również ma taką nadzieję. Po tak gorącym przyjęciu niewykluczone, że drum’n’bass będzie pojawiał się częściej w naszym mieście.
dragu
http://www.lastfm.pl/event/244750/

9 myśli na temat “Crossover Party”

  1. Pingback: Supercuts Coupons

Możliwość komentowania jest wyłączona.