Przygody Kosmicznego Czyściciela lvl 3

plakatsprzatanie-lvl3Stowarzyszenie Awantura zaprasza do udziału w 3 edycji Przygód Kosmicznego Czyściciela. Spotykamy się w sobotę (21 marzec 2009), o godzinie 15:00 na gryfowskim rynku, aby następnie udać się na ulicę Floriańską i po raz drugi posprzątać las przy „byłej cegielni”.

Wszyscy uczestnicy, dzięki uprzejmości urzędu Gminy i Miasta Gryfów Śląski, otrzymają rękawice i worki.

W wypadku niesprzyjających warunków pogodowych (deszcz lub śnieg) akcja odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy.

Oto informacja o sprzątaniu z plakatu:

Minęło pół roku odkąd Kosmiczny Czyściciel pokonał Zbrudniciela w lesie obok byłej Cegielni. Nasz bohater, przekonany o swoim sukcesie, wyjechał na Bahamy aby rozkoszować się urokami słońca i Oceanu Atlantyckiego. Idyllę przerwała jednak informacja o powrocie złoczyńcy, który stał się jeszcze groźniejszy niż kiedyś, terroryzując po raz kolejny las w którym miało miejsce ostatnie starcie. Czyściciel postanowił jak najszybciej wrócić do kraju. Pechowo, po wakacyjnych przygodach naszego bohatera było stać jedynie na bilet powrotny statkiem. Płynie z nadzieją, że nie dotrze za późno, a przybędzie do Gryfowa 21 marca (sobota) o godzinie 15:00. Jeśli chcesz pomóc mu w kolejnym starciu z Zbrudnicielem przybądź na gryfowski rynek. Kosmiczny Czyściciel liczy na Twoją pomoc!

5 myśli na temat “Przygody Kosmicznego Czyściciela lvl 3”

Możliwość komentowania jest wyłączona.