Koncert w Fosforach!

Kiedy to ostatnio można było się pobawić w Gryfowie na porządnym rockowym koncercie? Oj daaawno, daaaaaawno temu, jeszcze za czasów Fabryki i imprez organizowanych przez stowarzyszenie Mrowisko.

Tym razem ciszę w rockowym eterze przełamuje Awantura (ze wsparciem ludzi z ś.p. Mrowiska). 18 grudnia od godziny 20:00 zapraszamy wszystkich fanów ciężkiego grania do Fosforów. Wystąpią: Amanita Muscaria (punk`n`core`n`rock`n`roll | Gryfów), Brakładu (melodicore | Gryfów), Impala (rock/post hardcore/sludge | Poznań), Noizone (new progressive metal | Poznań/Gryfów).

Ilość miejsc na sali jest ograniczona, stąd w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać przyjaciół stowarzyszenia. – Ke pasa? – zapytacie. Już Wam odpowiadamy – przyjaciele stowarzyszenia, to ludzie, którzy ofiarują nam dobrowolny datek w kwocie 10 PLN. Na imprezę będziemy wpuszczać osoby, którzy posiadają cegiełkę (można ją odebrać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Gryfów Śląski), albo pisząc na adres e-mail awantura@gryfow.info, czy też jak tam Wam się uda :). Jeśli wyprzedamy wszystkie cegiełki przed koncertem poinformujemy Was o braku wolnych miejsc. Z wszelkimi pytaniami walcie na nasz profil na Facebooku.

Jutro zdradzimy Wam, co jeszcze organizujemy 17 grudnia po wystawie (trochę u nas anachroniczności w dzieleniu się informacjami, ale tak to jest w Awanturze). Stay tuned!

15 myśli na temat “Koncert w Fosforach!”

  1. Pingback: Buy Facebook Fans
  2. Pingback: Solar Post Light

Możliwość komentowania jest wyłączona.