Koncert już 20 grudnia

Przy okazji ostatniego koncertu okazało się, że są ludzie, którzy zaglądają na naszą stronę. My, trochę z lenistwa, trochę ze względu na społeczność, informujemy Was o naszych działaniach na Facebook`u, a strona została nieco zapomniana. Ale zmieniamy to!

Z przyjemnością zapraszamy Was na kolejny koncert w gryfowskich Fosforach. 20 grudnia (piątek) wystąpią u nas dwa zespoły prosto z Norwegii, do tego powróci Cruelty in the garden z Poznania i po raz pierwszy zagra Collision z Świdnicy. Pierwszy z Norweskich składów to Korrupt. Aby nieco lepiej ich poznać polecamy obejrzeć klip zamieszczony na Vimeo. Wraz z nimi przyjedzie formacja Forgetaboutit. Jest to dość świeży projekt, jednak składający się ze starych wyjadaczy grających od końca lat 80-tych. Tyle o nich wiemy :).

Crulety in the garden wystąpi u nas drugi raz. Pierwsze spotkanie z nimi było naprawdę mięsiste, liczymy na jeszcze większą petardę. Z ich twórczością, jak nie znacie, to zapoznacie się na Facebook`u. Chłopaki swoją najnowszą EP-kę „Hidden Reality” wydali w kanadyjskim Drop A Records.

Colission pochodzi ze Świdnicy. Grają z przerwami od lat 90-tych.  Ich muzyka to mieszanka death i thrash metalu, która przywodzi na myśl legendarny DEATH Chuck’a Schuldinera z późniejszego okresu działalności.